WestNews.com.ua

Жителів переповнює жах! В Богородчанах невідомий “полює” на дворових тварин та птахів

18.11.2019, 10:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Мешканців одного з районів Богородчан регулярно чують постріли, як в вдень, так і ввечері.  За словами людей, невідомий “стрілець” у такий спосіб відстрілює голубів та безпритульних тварин.

Про це повідомила на власній сторінці в мережі Facebook Оксана Лукач.

«УВАГА!SOS!Мене та багатьох інших жителів на чеських будинках переповнює жах! Завівся у нас тут якийсь нелюд-стрілець, люди навіть в білий день чують постріли, а ввечері, то взагалі частенько. Дуже часто валяються відстрілені мертві голуби, також прострелені боки у двох дворових собак. Будемо звертатися у поліцію, якщо їм звичайно буде діло до такого…От такі справи,хтось нині бавитися зброєю по живих нікому не винних пташках та собаках, а завтра можуть попасти під приціл і люди…», – йдеться у дописі.

Одна з жертв богородчанського “стрільця”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За ловлю червонокнижних риб прикарпатські браконьєри заплатять величезні штрафи. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X