Жорстокий романтик чи трагічний тиран: у Франківську відбулася довгоочікувана прем’єра трагіфарсу “Калігула”. ФОТО

19.05.2019, 9:37  |  Автор:   Менів Андрій

18 травня на сцені Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбулася довгоочікувана прем’єра – трагіфарс «Калігула», інформує WestNews.

Це друга сценічна робота в Україні французького режисера Жюля Одрі, котрий не так давно став головним режисером театру.

«Калігула» – це розповідь про римського імператора, що увійшов в історію як найжорстокіший і найбожевільніший у своїх вчинках. Він бачив у собі бога без жалю та жодних людських почуттів, викликаючи тільки ненависть.

Це досить актуальна тема у нашому сьогоденні, зрештою, вистава має дати відповідь на такі питання, як: «Чи залишиться у людині при владі хоча б щось людське?», «Чи усі диктатори закінчують однаково?», тощо.

Вражає не тільки сама постановка, а й місце (сцена на сцені), яка нагадує малий Колізей, тож в глядачів буде різне сприйняття – залежно від того, де вони сидять.

Ну і, звичайно ж, чудова гра акторського складу – заслужена артистка України Надія Левченко зіграла Цезонію, а Іван Бліндар – роль Хереа, ну і звісно ж головний актор трагіфарсу – молодий і талановитий Богдан Романюк, який чудово перевтілився в образ давньоримського тирана.

До слова, вистава про Калігулу в 2007 році уже була в репертуарі франківського драмтеатру, щоправда під назвою «Ігри імператорів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочеться, щоб наше майбутнє покоління мало можливість творити, – Євгеній Холодняк про проект “Теплий театр”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X