Журналісти долучилися до загальноміської толоки. ФОТО

Сьогодні, 1 квітня, в Івано-Франківську пройшла загальноміська толока, передає WestNews.

За кожним комунпідприємтвом та підрозділом міськвиконкому та ОДА закріпили конкретну ділянку міста, яку потрібно привести до ладу. Окрім зелених зон, парків та берегів обох Бистриць, весняний благоустрій провели і у мікрорайонах.

Зокрема, у сквері на Низовій прибирали та висаджували дерева міський голова Руслан Марцінків з дружиною, його заступники та патронатна служба. Загалом чиновники висадили 21 дерево.

“Дружня команда з Миколайчука, 30 зробила яскравим та озелениним двір. А ще нам вдалося встановити новеньку карусель і гойдалку. Тепер усі тримаємо кулаки і віримо, що красуні ялинки, які ми посадили, ніхто не забере вночі собі на дачу”, – поділилась світинами секретар міськради Оксана Савчук.

Долучилися до толоки і журналісти WestNews, які прибирали ліс у Вовчинецьких горах.

Незважаючи на те, що гори вже прибирала громада села та депутат міської ради з активістами, сміття вистачило і для журналістів.

За годину прибирання вдалося зібрати десять 120 літрових пакетів сміття. В більшості “вдячні відвідувачі” залишають після себе пусті пляшки з під алкогольних напоїв, пластикову тару та інший мусор, який не під силу було забрати з собою.

Після себе ми залишили гори чистими. Просимо всіх відпочиваючих в Вовчинецьких горах, інших зонах відпочинку міста мати силу волі не смітити і забирати з собою сміття після свого відпочинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську Поновили Алеї Кулястих Кленів. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.