WestNews.com.ua

Зі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області стягнуто понад 14 мільйонів

30.11.2018, 13:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Стягнуто понад чотирнадцять мільйонів із Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, інформує WestNews.

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області від 02.11.2018 стягнуто  з Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області на користь Дочірнього підприємства  “Івано-Франківський облавтодор”  Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України – 14191900,00 грн заборгованості  та 212878,71  судового збору.

Підставою для звернення з позовом стало неналежне виконання умов договору, який укладено 24 березня 2017 року між Дочірнім підприємством “Івано-Франківський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”  та        Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області  та ряд Додаткових угод.

Судом встановлено, що укладений між сторонами договір за своєю правовою природою є  договором підряду, не зважаючи на те, що  предметом договору сторони визначили надання послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

За договором підряду, відповідно до    ст.837 ЦК України, одна сторона (підрядник) зобов’язується на свій ризик виконати певну роботу за завданням другої сторони (замовника), а замовник зобов’язується прийняти та оплатити виконану роботу.

До слова, на Прикарпатті боржник аліментів, який змінив прізвище, все одно сплатив своїй дитині майже двісті тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири роки без аліментів: прикарпатець сплатив 80 тисяч гривень, аби виїхати за кордон. ВІДЕО

30.11.2018, 13:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X