Зіркова франківчанка стала обличчям національного ювелірного бренду. ФОТО

06.11.2019, 22:57  |  Автор:   Менів Андрій

З листопада 2019 року народна співачка України та одна із найпривабливіших жінок — обличчя ювелірної компанії «Укрзолото».

Тіна Кароль стала натхненням та мотивацією для рекламної кампанії. Співачка постає перед публікою у семи різних ролях, іпостасях: ніжна, сяюча, запальна, чарівна, загадкова, пристрасна та відверта, пише ТСН.

Кожна зі сторін багатогранної особистості Тіни — яскравий приклад істинного жіночого «Я». Сповненого протиріч, але безкінечно гармонійного. Співачка своїм стилем та образом демонструє, як можна бути водночас елегантною та спокусливою, ніжною і грайливою, розкішною, але в той же час стриманою.

Тіна Кароль уособлює ту красу, силу характеру і талант, які притягують та чарують мільйони.

«У жінки безліч інтонацій. В ідеалі усі жіночі грані мають гармоніювати та доповнювати одне одного» — слова Тіни Кароль повністю відображають головний задум та лейтмотив творчого дуету бренду прикрас та співачки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зіркова франківка блиснула принадами в ультракороткій сукні. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X