WestNews.com.ua

Зіркова франківчанка зізналася, що мало не наклала на себе руки. ВІДЕО

16.09.2019, 21:20  |  Автор:   Менів Андрій

Популярна співачка Тіна Кароль пригадала, як ледь не покінчила життя самогубством після смерті чоловіка Євгена Огіра у 2013 році.

Іменита виконавиця зуміла подолати цей складний період і продемонструвала дивовижну силу духу. Однак їй було дуже важко на душі, оскільки з’являлися думки покінчити с собою.

Вийти з депресії і йти далі допоміг артистці саме син Веніамін, пише ТСН.

“Коли не стало чоловіка, було все. І суїцидальні настрої, різне. Але всі ми прийшли по одному в цей світ і по одному підемо. У кожного своя місія, своя історія, свій відведений вік. І вкоротити собі його я не маю права. Тим більше, що у мене є синок — і він моя найбільша місія”, – розповідала співачка у програмі “Життя відомих людей”.

Окрім цього Тіна Кароль розповіла про свого 10-річного сина Веніаміна. Зірка зізналася, що не дуже часто з ним бачиться, оскільки хлопчик живе і навчається в Лондоні. При цьому, за словами співачки, він неймовірно схожий на батька.

“Веня — копія батька. У характері, поведінці, рисах обличчя. Я завжди бачу свого чоловіка перед собою. Настільки вони схожі, що часом стискається серце. Складно, але я пишаюся і тішуся”, – розказувала артистка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Живу так, що мені нема чого соромитися”, – Тіна Кароль. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X