Зіркова уродженка Бурштина приголомшила шанувальників відвертими зізнаннями та фото

Після участі у “Євробаченні-2011” та переїзду до Америки, артистка Міка Ньютон, рідним містом якої є прикарпатський Бурштин, повністю змінила своє життя та ставлення до шоу-бізнесу.

Про те, як їй вдалося влаштуватися у США, Міка розказала авторам фільму “Американська мрія. У пошуках правди”, який з 5-го травня покажуть у багатьох містах країни, повідомляє WestNews із посиланням на Таблоід. 

“5-го червня буде 6 років, як я живу в Америці, як я переїхала сюди. Якщо чесно, я ніколи не думала, що переїду і залишу все… Я про Америку реально нічого не знала. Я ніколи не цікавилася і ніколи не думала, де я буду”, – згадала дівчина.

c3e7114-clipboard02

Як відомо, тоді Міка ще співпрацювала з продюсером Тимофієм Нагорним. Також співачці лестила можливість попрацювати з одним із найвідоміших американських продюсерів – Ренді Джексоном.

“І коли все це прокручувала в голові, я думала: а коли ще в мене буде такий шанс спробувати, просто розвинутися як людина, як артистка і попрацювати з одним з найбільших продюсерів в Америці. Хоча я розуміла, що просто не буде. Я розуміла, що по-перше, я їду без англійської мови взагалі, я забула все, що я знала”, – зізналася співачка.

“Я знала, що буде дуже багато проблем. Ну тобто я не вийду одразу на червону доріжку. Хоча мені щастило, що мене преса добре прийняла”, – зауважила вона.

Ще у 2014-му Міка мріяла про натовпи на своїх концертах та дует із Джастіном Тімберлейком. Але потім щось пішло не так, і в червні 2016-го співачка зізналася, що не співала вже два роки і подалася в актриси. Судячи з її Instagram, заробляє вона переважно зйомками у рекламі.

53e9086-clipboard01

Схоже, що образа на українців, які перемивали їй кістки дуже довго після “Євробачення”, зокрема і у пресі, в Міки існує і досі. На запитання, в чому причина такого ставлення до неї з боку людей, дівчина сказала:

“Я думаю, що це все сидить десь далеко в середині… Вже два роки, як я вирішила, що не хочу з’являтися в українській пресі, я не хочу, щоб про мене писали. Не хочу – і все”.

“Мені набридло це, я не хочу бути зіркою. Я маю на це повне право. Я не хочу, щоб мене обговорювали. Тому я почала робити менше постів. Просто хотіла собі займатися своїми справами, розвиватися”, – додала Міка.

Крім того, співачці набридли запитання про те, чому вона зробила паузу у співочій кар’єрі.

“Я маю повне право не хотіти співати, як Адель це робила, як робив Джастін Бібер. Вони пішли з шоу-бізнесу на чотири роки. Ніхто цього не помічає… Якщо ти хочеш зробити унікальну музику, на це потрібен час”, – підсумувала Міка Ньютон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома співачка з Прикарпаття знялася у мотивуючому фільмі “Американська мрія. У пошуках правди”. ВІДЕО

Коментарі:

Comments are closed.