WestNews.com.ua

Змагання без глядачів: в Івано-Франківську пройде Міжнародний чемпіонат ABAF зі спортивної ходьби

13.03.2020, 15:45  |  Автор:   Порепа Петро

13 березня в Івано-Франківську відбулася пресконференція з нагоди проведення Міжнародного чемпіонату ABAF зі спортивної ходьби.

Організатори кажуть, ці змагання є одним із етапів підготовок до Ігор-2020. У нас серйозні спортсмени. Буде шість дистанцій, найбільш топова – 20 км. Україна має потужних суперників – команди Туреччини та Греції.
«Нами були опрацьовано відповідні напрямки і створено всі умови, щоб всі команди почувалися себе комфортно. Стосовно безпеки, ми на нашу думку створили масимальні речі, пов’язані з гігієною, щоб обмежети контакт спорсменів зі вболівальниками. Тож змагання будуться без глядачів. Ми вважаємо, що вжили достарьо захоів, окрім того, відповідні служби перевірятимуть правопорядок. Тому, з очки зору безпеки вжиті всі заходи», – заявив Віталій Матешко, керіник Департаменту молоді та спорту міської ради.
Івано-Франківськ не проста виборов, а вистраждав це змагання, кажуть організатори. Тут регулярно проводяться змагання зі спортивної хотьби. На жаль, в 2015 році через війну в нас забрали чемпіонат Європи. Тому проведення чемпіонату Балканських країни є певною сатисфакцію.
«На сьогодні вся світова спільнота готується до Олімпійських ігор, які має приймає Токіо в Японії. На дистанції 20 км буде розіграна ліцензія, тож будуть спортсмені будуть виборювати ліцензії. Наші спорсмени – Юлкіна та Литанюк – будуть змагатися в Європі. Але в нас будуть змагатися вже наші молоді спорсмени будуть пробувати змагалися за високі місця – Ганна Шевчук та Юлія Луцька», – говорить Мирослав Карабін – керівник обласного відділення НОК.
Два роки тому Україна вступила до асоціації ABAF зі спортивної ходьби, найбільшої в європейській легкій атлетиці. Це важливо в плані підготовки до міжнародних та європейських змагань. Це є адаптація до відповідальних стартів. За два роки ми переконалися, що це є позитивне рішення, в тому числі і за відгуками спортсменів, – говорить Ігор Гоцул, голова Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).
«Для нашої держави відмова таких змагань означало би втрату обличчя. Ми боролися за прийняття цих змагань. В нас не було підстав відміни. Міжнародна асоціація вирішила, що ці змагання відбудься. Ці змагання будуть без глядачів, ми не не робимо в цьому плані кроків. Але ми запрошуємо шанувальників спору спостерігати за змаганнями у відеотрансляціі. Такі змагання не можна відміним за день чи за два. Це би вдарили по нашому іміджу», – додав він.
Мешканці Івано-Франківська можуть бути спокійні в плані безпеки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X