“Зміни не тільки зовнішньо, а й внутрішньо”: на Прикарпатті закінчився перший сезон проекту “Перевтілення”. ФОТО

06.09.2018, 21:08  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 6 вересня, на Прикарпатті завершився перший сезон проекту «Перевтілення».

Одна з учасниць – дівчина Оля Співак! У 2006 році вона потрапила в ДТП з жахливими наслідками: паралічем лівої руки, часткова втрата зору, шрами на обличчі. Організатор проекту Лілія Шершун розповідає, що в проекті Оля змінилась не тільки зовнішньо, а й внутрішньо.

“Вона декілька разів вже відвідала психолога! Олі ми пофарбували волосся, зробили нову стрижку, довели до ладу брови, я провела урок макіяжу. Також запланований похід до косметолога, у тренажерний зал та зустріч зі стилістом. Сьогодні ми провели фотосесію зробили зачіску і макіяж, підготували сукню! Оля була дуже щаслива та в захваті від свого нового образу. Але тут є одне але. Оля мала йти на романтичну вечерю, але є людина, яка її не тільки не підтримала, а й сказала змити макіяж. Тут в мене просто нема слів. Давайте разом підтримаємо Олю хорошим словом та побажаннями! Їй це необхідно”, – каже Лілія.

Результати перевтілення – дивовижні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На шапку: в Івано-Франківську стартує новий благодійний проект. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X