Знай наших! Команда прикарпатців перемогла в кфаліфікації на чемпіонат України з кіберспорту з призовим фондом 1 млн грн. ФОТО

18.06.2019, 19:37  |  Автор:   Власенко Власта

З 14 по 16 червня у місті Івано-Франківськ відбулася чергова регіональна кваліфікація до першого чемпіонату України з кіберспорту, який організовує UESF. Колективи будуть визначатися найсильнішого у двох дисциплінах — CS:GO та Dota 2.

Система проведення була звичною — double-elimination з форматом матчів bo1. Гранд-фінал з кожної дисципліни буде зіграний за форматом bo3, інформує WestNews з посиланням на “Вікна”.

Призовий фонд регіональної кваліфікації (на кожну дисципліну) склав:

1 місце — 5 ігрових гарнітур Cerberus V2 і квота в гранд-фінал (включає тревел-саппорт);
2 місце — 5 ігрових мишок ROG Strix Impact;
3 місце — 5 ігрових поверхонь Cerberus MAT Plus.

Переможці регіональної кваліфікації в Івано-Франківську по кожній дисципліні отримали квоти на гранд-фінал першого чемпіонату України з кіберспорту. Загальний призовий фонд цього заходу складе 1,000,000 грн. Він пройде у місті Дніпро з 11 по 13 жовтня.

У регіональній кваліфікації до першого чемпіонату України з кіберспорту команда Калуша взяла першість області серед 23-х команд.

Капітаном команди “СветLAN’a” був Олег Шевчук. До складу команди увійшли Роман Білінський, Іван Воробець, Роман Андрейків, Денис Даниляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тільки найсильніші! У Франківську змагаються кращі богатирі та богатирки. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X