WestNews.com.ua

Знай наших! Прикарпатець продовжив боротьбу на популярному пісенному шоу. ВІДЕО

02.12.2018, 8:47  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

1 грудня відбувся 14-й випуск дев’ятого сезону популярно пісенного шоу “Х-фактору”. За його підсумками проект покинули одразу три учасника, інформує WestNews.

Таким чином боротьбу за звання Х-фактора України продовжують лише 8 учасників. Серед них – співак з Прикарпаття Петро Герасимів, наставником якого є Андрій Данилко.

Хлопець неймовірно виконав ліричну пісню Андрія Миколайчука – “Піду втоплюся”. Настя Каменьких та Олег Винник підтанцьовували і сказали, що виступ був дуже веселим і крутим.

У підсумку, шоу залишають однару три учасника: Ольга Цепкало, Маргарита Двойненко та гурт “Jazzforacat”.

Нагадаємо, Герасимів живе в селі Бортники Тлумацького району Івано-Франківської області. Як жартує хлопець, з одного боку забитий дошками, а з іншого — податками. У батька чоловіка діагностували шизофренію і він потребує постійної уваги.

«Я хлопець із села. Звик працювати важко. Хочеться допомогти батькам. «Х-фактор» — переломний момент в моєму житті. Я докладу всіх зусиль, щоб пройти далі», — відверто зізнався конкурсант з Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Х-фактор” — переломний момент в моєму житті: прикарпатець подолав кастинг пісенного шоу. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X