Знай наших! Прикарпатці вибороли перемогу на змаганнях зі спортивної ходьби “Кубок Карпат”

08.11.2018, 16:07  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В закарпатському місті Чоп відбувся Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби «Кубок Карпат».

Участь у змаганнях взяли 40 легкоатлетів з п’яти областей України, а також з Латвії та Угорщини, інформує WestNews із посиланням на Sport.if.ua.
Змагання серед жінок виграла Русаліна Поворознюк. Дистанцію 10000 метрів вона подолала за 47.27,1 хв. Ганна Шевчук (Суслик) з Івано-Франківська була поза конкуренцією серед молоді. Її час – 47.19,0 хв.
Змагання серед чоловіків на цій же дистанції виграв учасник чемпіонату Європи наш земляк Валерій Літанюк. Його час на дистанції 10000 метрів – 42.59,7 хв. Про це повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України.
Загалом Івано-Франківщину представляло 10 атлетів. Також вдало виступили Юлія Луцька (3 місце серед дівчат U-16), Ольга Грицак (2 місце серед жінок 10 км),  Юлія Сологуб ( 3 місце серед молоді U-23), Андрій Красновський (1 місце серед молоді U-23), Степан Пасічний (2 місце серед молоді U-23), Роман Римчук (2 місце серед юніорів U-20).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X