WestNews.com.ua

Знай наших! Тріо KALUSH вриваються на реп-сцену України. ВІДЕО

17.10.2019, 19:08  |  Автор:   Менів Андрій

Протеже реперки alyona alyona і можливі учасники її нового лейблу тріо KALUSH вриваються на реп-сцену України.

 

До складу банди входить калуський репер і лідер тріо Псючий Син, чий флоу розібрати нереально, Килиммен, куплети і подача якого витягують увесь трек «Не маринуй», а також хлопець з сопілкою, мультиінструменталіст і майстер гри на народних інструментах Ігор Діденчук.

Окремо варто зупинитися на техніці KALUSH. Хлопці кажуть, що читають реп на особливому калуському сленгу, який розуміють лише місцеві. Сумнівно — ми списалися з друзями з Івано-Франківська і Калуша, і вони, як і ми, не зрозуміли ні слова, пише Слух.

Інша справа — кліп. Фірмовий стиль Delta Arthur, режисера майже всіх відео alyona alyona, тут пізнається з перших секунд. Божевільне відео відповідає дикому характеру пісні.

Загалом дебют KALUSH залишає по собі яскраві враження. І хлопці не просто так заявили про себе саме 17 жовтня — у цей день рік тому вийшли «Рибки» alyona alyona. Не дивно, що реперка запропонувала назвати цю дату «Днем хіп-хопу в Україні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський гурт презентував новий кліп. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X