WestNews.com.ua

Знай наших! У номінації “Найкращий лікар” переміг франківський професор. ФОТО

10.08.2020, 18:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У неділю, десятого серпня, відбулося нагородження медиків. Так, професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету Нестор Середюк отримав “Орден святого Пантелеймона” та переміг у номінації “Найкращий лікар”.

Про це інформує WestNews з посиланням на Суспільне.

Відомо, що Нестор Середюк працює медиком вже 62 роки. Починав працювати фельдшером. Також працював професором, завідувачем кафедри внутрішньої медицини та медсестринства та проректором з наукової роботи Івано-Франківського національного медичного університету. Загалом в університеті чоловік працює 57 років.

“Як правило, працював з серцево-судинними захворюваннями, але я приймаю пацієнтів з будь-якими патологіями, які торкаються внутрішньої медицини. Це моя спеціалізація. Зараз ми працюємо над тим, як захистити пацієнтів від захворювань серцево-судинної системи та коронавірусу”, – каже професор.

За словами Нестора Середюка, боровся він за “Орден святого Пантелеймона” аж тричі, але тільки в цьому році удача йому посміхнулася.

“Пантелеймон перекладається як “цілитель”, “покровитель”. Тому ми, спільнота лікарів, вважаємо його покровителем медицини, лікарського мистецтва, лікарів і нашого воїнства. Орденом нагороджують у кількох номінаціях. Найбільш вагомою є номінація “Найкращий лікар”. Поважна рада одноголосно вирішила, що я маю носити цей орден. У фіналі зі мною були ще троє людей, які були достойними. Я з радістю буду носити орден як найвищу нагороду у моєму житті. Вищої нагороди я не мав і не буду мати. Цим я горджуся”, – розповів медик.

До слова, відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, коли на горі Піп Іван зіграють легендарну виставу «Нація»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X