WestNews.com.ua

Знай наших! Випускники Прикарпаття, що відмінно здали ЗНО. ФОТО

01.08.2020, 11:42  |  Автор:   Назаренко Юлія

Нещодавно закінчилася основна сесія зовнішнього незалежного тестування. У цьому році чимало вступників не прийшли на тестування, однак є й учні, що прийшли, написали і отримали відмінні результати. Так, на Прикарпатті в цьому році чимало випускників відмінно здали ЗНО.

Про це інформує WestNews.

Як раніше повідомляв WestNews учень Перегінської школи №1 Олександр Люклян здав ЗНО на 795 з 800 балів. Так, за українську мову та літературу – 200, за математику – 200, за англійську – 199, а за фізику – 196 балів.

Суспільному” Олександр Люклян розповів, що його бабуся була вчителем математики, і це можливо теж вплинуло на результат ЗНО. Каже, що також йому допомогло те, що можна було самостійно вчитися вдома. Також хлопець увійшов до 8 учнів України, що написали українську мову та літературу на 200 балів та єдиний випускник школи з Прикарпаття, що отримав з цього предмету такі результати.  Мріє Олександр стати програмістом.

На фото – Олександр Люклян

Випускник Богородчанської школи №1 ім. Олекси Гірника Максим Максьом має найвищі результати ЗНО з усіх цьогорічних випускників свого навчального закладу. Зокрема, з української мови та літератури – 196 балів, математики 198, біології – 199, хімії – 200. В сумі – 793 бали з 800 можливих.

“Вражаючий результат. І він, точно не є випадковим. Про що свідчать численні перемоги хлопця на предметних учнівських олімпіадах різних рівнів: від районного до всеукраїнського, чотириразовий титул найкращого учня Богородчанського району та присвоєння Президентської стипендії”, – повідомляють в Богородчанській школі №1.

На фото – Максим Максьом

Випускниця 11-Б класу, ліцею №1 Анастасія Верхогляд отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови, 198 балів з української мови та 195,5 з історії України.

“Анастасія неодноразова переможниця шкільних та міських олімпіад з англійської мови. З дитинства захоплюється малюванням та музикою, зокрема грою на гітарі”, –  йдеться в повідомленні  Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Анастасія планує вступити на факультет міжнародних відносин, а в майбутньому стати дипломатом.

На фото Анастасія Верхогляд

Випускниця Єзупільського НВК Ярослава Маньків була за крок до отримання найвищого результату ЗНО з української мови та літератури, адже отримала 199,5 балів.

“Такий результат – закономірний підсумок багаторічної праці. З початкових класів зарекомендувала себе наполегливою і старанною ученицею, працювала над зростанням громадянської свідомості. Щороку була учасницею шкільних олімпіад та мовно-літературних конкурсів. Брала активну участь у громадському житті школи, селища: разом із танцювальним колективом «Перлинка» представляла Єзупіль на сценах Тисмениці, Івано-Франківська, Києва, в багатьох містах Польщі”, – повідомляють у відділі освіти Тисминецької РДА.

На фото Ярослава Маньків

Випускниця Коломийського ліцею №9 Юлія Бурак отримала 200 балів за ЗНО з біології.

Радий відзначити сертифікатом успіхи Юлії. Пишаюся її досягненнями, це результат наполегливої щоденної праці. Адже, крім усього, Юля щороку отримує стипендію за високі успіхи у навчанні та перемоги в олімпіадах”, – каже міський голова Ігор Слюзар.

На фото посередині Юлія Бурак

“Щороку випускники Калуського ліцею №2 тішать своїх наставників високими результатами ЗНО. Є ким тішитися і цьогоріч: випускниця Воробель Софія склала ЗНО з англійської мови на 200 балів”, – повідомила Калуська міська рада.

Також зазначають, що дівчина майбутній філолог за покликанням.

На фото Софія Воробець

Випускниця Ліцею №11 Анастасія Куца також отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови.

“Такий результат – закономірний підсумок багаторічної праці, оскільки вивчення англійської мови стало не просто шкільним предметом, а хобі. Анастасія щороку була учасницею та переможцем різноманітних олімпіад та конкурсів з іноземних мов та рідної української мови”, – йдеться в повідомленні Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. 

Також чудові результати Анастасія продемонструвала ще і з Історії України, отримавши 198 балів на ЗНО з даного предмета.

На фото Анастасія Куца

Випускниця-медалістка Ліцею № 5 Анастасія Василюк також отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови, дівчина ще змалку цікавилась вивченням іноземних мов.

“Брала активну участь в олімпіадах з німецької та англійської мови. З німецької зайняла друге місце на міській та третє на обласній олімпіадах, а з англійської третє місце на міській. Успішно склала іспит DSD на знання німецької мови (рівень С1)”, – йдеться в повідомленні  Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Дівчина планує вступати в Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Польща.

На фото Анастасія Василюк

Випускник Української гімназії № 1 Роман Кулик склав ЗНО з англійської мови з результатом 200 балів.

“Роман – один із кращих гімназистів, який упродовж усіх років навчання працював над зростанням своєї громадянської свідомості, був активістом учнівського самоврядування. У 2019-2020 навчальному році став переможцем І та ІІ етапів Конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН з німецької мови, номінований на участь у ІІІ етапі цього Конкурсу”, –  йдеться в повідомленні  Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

На фото Роман Кулик

Також WestNews повідомляв про випускницю Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1  Ірину Мельничин, яка склала ЗНО з української мови та літератури та історії України на 199 балів. До слова, Ірина Мельчишин закінчила школу золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”.

На фото – Ірина Мельничин

Також, троє випускників Богородчанської школи №1 склали ЗНО з хімії на 200 балів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Гарячі лінії” щодо вступу 2020: куди можна звернутися за інформацією

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X