WestNews.com.ua

Знайшлися: патрульна поліція відшукала батьків переляканої дитини, яка загубилася у громадському транспорті

09.10.2019, 15:47  |  Автор:   Хромей Зоряна

До патрульних звернулись небайдужі громадяни та повідомили що знайшли дитину. Хлопчик, приблизно 6-річного віку, який дуже погано розмовляє.

Інспектори намагались з’ясувати в дитини, де він проживає і де його рідні, однак той не міг нічого пояснити, пише WestNews із посиланням на Патрульну поліцію Івано-Франківської області.

Патрульні повідомили про подію працівників ювенальної превенції, та викликали ШМД.
За деякий час, вдалось встановити адресу проживання дитини. Направляючись туди, почули в радіоефірі повідомлення, що загубилася дитина.

Хлопчика доставили додому та передали дідусеві, який був дуже схвильований. Дідо розповів, що втратив малого з поля зору у громадському транспорті, яким вони поверталися додому. Потім, шукав його самостійно і коли зрозумів що не може знайти звернувся до поліції.

Шановні батьки та опікуни! Пам’ятайте, що саме ви відповідальні за безпеку та життя дитини!

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У сусідній області від кору померла дитина

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X