WestNews.com.ua

“Знаю, що він поранений, стан стабільний”: матір одного з полонених моряків, яка проживає на Прикарпатті. ФОТО/ВІДЕО

26.11.2018, 19:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Наймолодший з поранений моряків, захоплених у полон 25 листопада, 18-річний Андрій Ейдер, батьки якого проживають на Прикарпатті, інформує WestNews.

Матір моряка Євгенія Ейдер розповіла “Громадському”, що востаннє бачила сина, коли він пішов підписувати контракт з ВМС ЗСУ, останнім часом вони спілкувались в телефонному режимі та у Facebook. Про поранення сина матір дізналася зранку 26 листопада від російської журналістки з Москви.

“Я так само володію інформацією, як і всі — з відкритих джерел. Інформація є з російських ЗМІ та деяка інформація підтверджена через наші зв’язки. Вперше мені про поранення сина повідомила російська журналістка З Москви сьогодні зранку. Я знаю, що він поранений, лежить в Керчі, поранення легкі, стан стабільний. Востаннє бачила його, коли він пішов підписувати контракт. Ми живемо у різних містах, він в Одесі, а ми в Івано-Франківській області. З ним спілкувалися у фейсбуці найчастіше”, — сказала Євгенія Ейдер.

Більше інформації наразі жінка відмовилася оприлюднювати. Зазначила, що тримає зв’язок з українськими військовими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збройні сили України та СБУ приведені у повну бойову готовність

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X