WestNews.com.ua

Знедолений чоловік розшукує рідних, які, ймовірно, проживають на Прикарпатті. ФОТО

12.04.2019, 8:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

49-річний уродженець Івано-Франківщини розшукує своїх рідних, зокрема, брата, який, ймовірно проживає в місті Бурштин, повідомдяє WestNews.

Інформацію про знедоленого чоловіка розмітила група «Дім Милосердя Київ» в мережі Facebook.

«Мене звати Кравець Павло Михайлович. Я народився в 1970 році на Івано-Франківщині. Там виріс, вивчився на будівельника.Потім мати з батьком переїхала до Києва і взяла мене і старшого брата з собою. Тут ми працювали всі разом сімейним підрядом по ремонту квартир, жили на Малишка 27 у рідного дядька, мамкін брата. Спочатку помер батя, потім мамка, потім дядько. Брат поїхав на батьківщину, а у мене відмовили ноги.Потім прийшли якісь люди, викинули мене з квартири, зараз живу прямо тут на вулиці, біля будинку», – йдеться у повідомленні.

Чоловік стверджує, що його брат живе в квартирі за адресою: вулиця Романа Шухевича 27, Бурштин, Івано-Франківська область.

«Як з ним зв’язатися, не знаю … », – додає безхатько.

«Якщо хто є з Бурштина, відгукніться будь ласка, потрібно знайти його брата!», – просять допомоги у небайдужих прикарпатців.

До слова, прикарпатські поліцейські розшукали безвісти зниклу киянку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці розшукують жінку та двох малолітніх дітей, які наприкінці березня поїхали до родичів та досі не повернулися. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X