WestNews.com.ua

Зоряний прогноз: гороскоп на 26 жовтня

25.10.2020, 21:29  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як відомо, українці не дуже терплячі і часто хочуть трішки заглянути у майбутнє, аби знати хоча б те, яким буде для них наступний день.

WestNews підготував для таких допитливих гороскоп на понеділок, 26 жовтня.

Овен

Для Овнів день складний, в зоні ризику відносини. Легко поставити під загрозу шлюб, партнерство, результат конкуренції, тяжби. Сварка не спалахне «з нічого»: потрібен привід, і важливо його не давати. Зірки радять уникати небезпечних місць, не порушувати правил поведінки, не провокувати ворогів і тих, хто сильніший. Бажано мати справу з братами по духу, а в конфліктах шукати справедливого, а не формального суду.

Телець

Сьогодні Тельцям варто акуратніше поводитися з інструментами, тваринами, але ще важливіше обійти «гострі кути» у відносинах. Насамперед, вразлива область послуг. Не варто покладатися в ній лише на удачу або поступки. Небезпечно порушувати договір, закон, медичні, естетичні та етичні норми. Уникнути проблем допоможуть дисципліна, почуття міри, майстерність, знання прав, обов’язків і азів безпеки.

Близнюки

Цей день ускладнює Близнюкам виконання райдужних планів. Важливо мати підтримку «на тому березі»: покровителів, друзів, прихильників, чесного партнера, в крайньому випадку, справедливий арбітраж. За відсутності такої підтримки, краще відмовитися від побачення, творчого або ділового дебюту, занять екстремальним видом спорту або небезпечним хобі. Батькам варто вжити заходів для підвищення безпеки дітей.

Рак

Сьогодні аврали і конфлікти чекають Раків вдома і сім’ї, але ще ймовірніше загострення розбіжностей у спільних володіннях, на спільній території, у договірних відносинах. Ваша або чужа нелагідність загрожує перетворити крихкий мир на війну. Пом’якшить розбіжності необхідність піклуватися про третю беззахисну сторону — наприклад, про дітей або вихованців, які не винні у сварці своїх батьків або господарів.

Лев

Левам варто озброїтися всім необхідним, вирушаючи в дорогу або на цільову зустріч. Сьогодні події можуть розгорнутися як за сприятливим, так і за авантюристичним, конфліктним сценарієм. Не виключено, що обидві тенденції змішаються, буде важко відокремити добро від зла і удачу від поразки. Допомога надійде, коли виникне перешкоду і ви опинитеся в складній ситуації, наприклад, зламається транспорт.

Діва

Сьогодні Дівам краще не спокушати долю, здійснюючи ризиковані угоди або грубо розриваючи контракт. Необачний крок може спричинити збитки, виникнення суперечок, спорів, претензій, правових конфліктів, проблем при виконанні зобов’язань за фінансовим договором або за угодою про послуги. У складній матеріальній або юридичній ситуації є надія на підтримку сім’ї, одноплемінників або «братів по духу».

Терези

Сьогодні Терезам потрібна хороша бойова форма, але шкідливі нервозність і невиправдана агресія. Мало покладатися на натхнення, щастя і віру, необхідні майстерність, стратегія, витримка, обережність, справедливий мотив, техніка безпеки. Доведеться мобілізуватися, коли потрібно захистити свої інтереси, відбити атаку, виступити за добру справу, але не варто діяти з помсти, впертості або в запалі емоцій.

Скорпіон

Сьогодні зірки радять Скорпіонам бути обачнішими і не мати справи з тими, хто здатний «встромити ніж у спину». Фізична загроза малоймовірна, але можна постраждати морально. Наприклад, пережити зраду або виявитися винним з юридичної точки зору. Також, в цей день є ймовірність технічних збоїв, наприклад, поломок в дорозі. Небезпека вище на чужій території, в іншій країні.

Стрілець

Сьогодні Стрільці легко піддаються спортивному азарту і включаються в напружені події, в тому числі, колективні. Багато які Стрільці візьмуть участь у справах групи, у соціальних та політичних подіях, у жорсткій небезпечній грі. Якщо ви не в міру активні, зірки застерігають вас від ведмежої послуги друзям і соратникам: в результаті вашого ентузіазму можуть серйозно постраждати саме вони, а не ви.

Козеріг

Сьогодні Козерогам необхідно бути гранично обережними і витриманими. Проявляти активність і ризикувати варто лише за нагальної потреби, наприклад, рятуючи проект або відбиваючи атаку. Важливі швидкість реакцій, сміливість, «точність прицілу». Небезпечно занадто розгойдувати ситуацію, важливо дотримуватися договіру, закону, балансу інтересів. День критичний для посади, кар’єри, відносин з важливими людьми.

Водолій

Сьогодні Водоліям буде цікаво включитися в авантюру. Пригода може бути примусовою, особливо, якщо ви заручник ситуації, маєте мало прав, перебуваєте в дорозі або на чужій території. На щастя, навіть далеко від звичних умов ви зможете розраховувати на хвилини удачі. Якщо немає поблажок з боку закону, вас чекає допомога друзів, чиєсь заступництво або просто везіння, милість небес.

Риби

День пропонує Рибам ризикнути, а прийняти виклик або ухилитися від пригод, багато які Риби вирішать самі. Для починань з нуля це невдалий момент. У гострій екстреній ситуації важливо швидко відреагувати, але в межах необхідної оборони. Добрих спонукань для ліквідації кризи мало: ви, ваш посередник або захисник повинні мати кваліфікацію та досвід. Погроза або шкода можуть виходити від друзів і колег.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Укрзалізниця” відновлює рух потягів з Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X