WestNews.com.ua

Зрада дня: “Чого та влада камер не поставила? Сволочі!”, – мер Франківська емоційно відреагував на дії вандалів. ФОТО

11.04.2019, 13:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 11 квітня, міський голова Івано-Франківська на власній сторінці в мережі Facebook емоційно відреагував на інформацію про те, що в мікрорайоні БАМ викрали не просто понищили, а викрали нову лавку, інформує WestNews.

«Зрада дня! Лавка була – лавки нема! Вкрали! Так і живем! Чого та влада камер не поставила? Сволочі!», – йдеться у дописі мера.

Натомість, люди у коментарях обурені такою реакцією очільника міста. Мовляв, «з таким підходом — краще не ставити взагалі. Нема лавки — нема проблем!».

«Лавки ліквідують самі мешканці, бо на них п’яні компанії тусуються до ранку», – стверджує інший користувач.

Натомість, дехто взяв і оцінив почуття міського голови: «Класне почуття гумору у класного мера! За це ми Вас і цінуємо!».

Нагадаємо, день перед тим Руслан Марцінків в подібній формі прокоментував новину, яку подав один з інтернет-сайтів про знімання гнізд ворон у міському парку.

«Геноцид! Зрада дня! Кожного дня буду таке запощувати! Ворони гадять зле, гнізда знімаєм – геноцид!», – наголосив мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Розумію, що в другому турі є непрохідний кандидат, але треба за нього голосувати”, – мер Марцінків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X