WestNews.com.ua

Зважені та щасливі: тренерка шоу розкритикувала сім’ю з Калуша. ФОТО

28.09.2018, 10:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews калушанин Олександр Валігурський і його мама пройшли відбір і стали героями восьмого сезону телешоу “Зважені і щасливі”.

П’ятий випуск шоу “Зважені та щасливі” 8-й сезон вийшов на екрани 27 вересня, інформує WestNews. Це був незвичайний ефір, адже на цьому тижні батьки втрачали своїх дітей, якщо неправильно відповідали на питання конкурсу.

На зважуваннях стало відомо скільки скинула команда “синіх” з Калуша. Мати і син разом схудли на шість кілограм. Крім того, отримали ще два бонусні кілограми і загальний результат показав мінус вісім кілограм. І цього тижня вони залишилися у синіх футболках. Проте, такий результат не задовільнив тренерку Марину, яка займалася з ними.

“Це взагалі для мене розчарування. Я з Саші викручувала футболку, вижимала з нього все, що тільки можна було. Але є велике “але”. Ця парочка часто сидить просто на кухні і грає карти. Треба піти і прогулятися”, – наголосила Марина.

Нагадаємо, сім’я з Калущини розповіла, чому наважилася на участь у популярному телешоу. У другому випуску стали відомі результати зважування Вірастюка і сім’ї з Калуша. У четвертому випуску 8-го сезону шоу «Зважені та щасливі» тренер з Івано-Франківська Василь Вірастюк показав відмінні результати на контрольному зважуванні. Чого не скажеш про родину Валігурських з Калуша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хотіла з Лондона, а він з Калуша: калушанин знайшов собі дівчину на популярному шоу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X