WestNews.com.ua

Звикайте до сухарів: депутат міськради завітав до директора перинатального центру. ВІДЕО

17.07.2018, 16:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, депутат Івано-Франківської міської ради Адріан Волгін повідомив про те, що керівник перинатального центру Сергій Стефанко закупив апарат УЗД за 2 мільйони, ціна якого, як каже активіст, небагато-немало 600 тисяч гривень.

Відтак, Волгін завітав до Стефанка в робочий кабінет, де спробував прояснити ситуацію. Не почувши чіткої відповіді депутат жбурнув в директора сухарями.

«Нехай громада бачить корупціонера», – вигукнув Волгін.

«Ви в мене кинули сухарями…», – обурився Сергій Стефанко.

«Я вам так, на майбутнє, щоб ви вже звикали до сухарів. Звикайте! А коли будете в суді, то я коц ще принесу», – додав депутат.

До слова, боєць АТО, якому депутат Волгін хотів передати свою квартиру, відмовився від неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перинатальний центр закупив обладнання у вигляді застарілого, того, що вийшов з виробництва, – Волгін. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

17.07.2018, 16:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X