WestNews.com.ua

Зворотній відлік: як Івано-Франківськ готується до новорічно-різдвяних свят. ФОТО

03.12.2018, 17:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 3 грудня, в обласному центрі Прикарпаття розпочали монтувати головну ялинку краю на Вічевому майдані. Окрім того, завершується монтаж святкових арок на «стометрівці».

Про її особливості, зокрема, WestNews розповів керівник «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин.

«Що стосується головної ялинки міста, то плануємо повністю видозміну програми. Урочисте відкриття заплановано на 13 грудня», – наголосив він.

«Загалом, новинок, як таких, не передбачається. Єдине, що буде – видозміна нинішньої ілюмінації. Сквер Міцкевича залишається. Окрім того, буде змінено ілюмінацію арок. Візуально вони будуть схожими на попередні. Але буде кардинально змінено освітлення», – розповів Синишин.

«Арками буде керувати контролер. Якщо до цього часу арки просто світилися, то тепер вони будуть виконувати певну програму. Надіємося, що буде краще, ніж минулого року. А щодо подальшої долі самих арок, то, можливо, треба буде провести якесь опитування. Люди вирішать, як краще, адже як не роби – і так зле, і так недобре (усміхається). Але зараз головне їх встановити і запустити, а потім вже будемо вирішувати, що далі із ними робити», – наголосив очільник міськсвітла.

«Цього року головну ялинку на Вічевому майдані ми відкриватимемо швидше – на свято Андрея, проведемо фестиваль, розпочнеться ярмарок. Також буде багато заходів впродовж різдвяного святкового циклу, багато коляди», – резюмував міський голова Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свято наближається: ялинка з Прикарпаття прикрасить центр столиці. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X