WestNews.com.ua

З’явились свіжі рейтинги кандидатів у президенти України

04.02.2019, 17:13  |  Автор:   Власенко Власта

Лiдерaми президентськoгo рейтингу є шoумен Вoлoдимир Зеленський, якoгo готовi пiдтримaти 21,9% тих, хтo визнaчився з вибoрoм тa гoтoвий взяти учaсть у голосувaнні, і Юлiя Тимoшенкo, яку пiдтримують 19,2% виборцiв.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром “Соціальний моніторинг”, “Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка”, компанією “Інфо Сапієнс” та Соціологічною групою “Рейтинг”, інформує WestNews з посиланням на “Українську правду”.

За Петра Порошенка готові віддати голоси 14,8% тих, хто визначився і піде голосувати, за Юрія Бойка – 10,4%, Анатолія Гриценка – 8,4%, Олега Ляшка – 6,5%, Євгена Мураєва – 3,4%, Андрія Садового – 2,4%, Олександра Шевченка – 2,2%.

Рейтинг інших кандидатів – менше 2%.

“При цьому, майже кожен п’ятий виборець вірить в те, що наступним президентом стане Тимошенко (22,1%). У перемогу Порошенка вірять 16,6% тих, хто має намір взяти участь у виборах, Зеленського – 11,1%”, – відзначають соціологи.

Антирейтинг політиків очолює чинний президент Петро Порошенко – 50% опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин. За Тимошенко не віддали б свої голоси 30% опитаних, за Бойка та Яценюка – близько чверті, за Ляшка – кожен п’ятий.

Готовність взяти участь у голосуванні на президентських виборах висловили 81% опитаних (45% – однозначно готові, 36% – скоріше готові).

До слова, українці можуть перевірити себе в списку виборців онлайн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X