WestNews.com.ua

З’явився офіційний трейлер історичного галицького бойовика. ВІДЕО

10.09.2018, 8:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews режисер Тарас Химич оголосив, що планує збудувати прототип середньовічного міста на Прикарпатті, для зйомок нового фільму “Король Данило”.

У центрі сюжету буде не тільки постать короля Данила Галицького, але й образ імперії, якою він керував, інформує WestNews. Атмосферу обіцяють відтворити з якомога більшою історичною точністю з ефектними батальними сценами. Бойовик знімали в різних регіонах нашої держави, створювалися відповідні декорації, спеціально для зйомок фільму навіть було побудовано дерев’яну фортецю.

22 листопада 2018 року запланована прем’єра фільму – бойовика «Король Данило».

Довідка:

1238 рік. Князь Данило зі своїм братом Васильком нападають на прикордонний замок таємного ордену. Завдяки своїй винахідливості Данило захоплює магістра в полон. Останній переконує князя стати його союзником у боротьбі з могутнім ворогом зі Сходу.

Хан Батий нападає на Русь і знищує Київ, як і попереджав магістр. Починається мобілізація та створення міст-фортець. Таке рішення не подобається галицьким боярам, вони готові домовитися з ханом заради спокійного ведення власних справ. Хан Батий не поспішає продовжувати наступ, бо в нього інший план. Серед наближених князя є зрадник, який діє в інтересах галицьких боярів і вигадує підступні методи проти князя та його рідних. Коли боярам не вдається схилити Данила до співпраці, вони виступають війною проти нього, залучивши найманців. Війну з боярами Данило блискавично виграв, але не без втрат.

У цей момент приїжджає магістр із пропозицією від Папи Римського, а Хан Батий висилає князеві ультиматум. Одночасно при загадкових обставинах гине дружина Данила Анна. Данило несподівано для всіх вирішує їхати особисто до хана на перемовини. Незважаючи на великі випробування, доля усміхнулася Данилові і він повертається додому живим. За допомогою магістра князь отримує корону від Папи Римського і стає першим королем Русі.

До слова, у давньому Галичі 23 серпня знімали історичний бойовик про короля Данила Галицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кіно часів Незалежності: відомі франківські артисти розповіли, яким є вітчизняний кінематограф. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X